Asfaltavimo darbai

UAB „Kauno keliai“ - kelių ir gatvių tiesimo, remonto sektoriaus bendrovė, teikianti paslaugas visoje Lietuvoje, savo veiklos istoriją skaičiuoja nuo 1940 m. Bendrovė „Kauno keliai“ atestuota ir turi teisę atlikti darbus valstybinės, vietinės reikšmės keliuose, gatvėse, geležinkeliuose, oro uostuose, kituose transporto statiniuose (tiltai, tuneliai ir t.t.), statyti sporto paskirties inžinerinius statinius, sąvartynus, kloti inžinierinius tinklus bei dirbti kultūros paveldo objektuose.

Daugiau nei asfaltavimas:
Ilgametė patirtis, nuolatinis kolektyvas, įvairių rūšių ir
markių asfalto gamybą ir nuolatinis naujovių diegimas.

Ką darome?

Darome viską. Nuo paruošimo iki asfaltavimo. Imamės tiek didelių projektų tiek mažesnės apimties darbų.

Tiesiame naujus kelius
Remontuojame kelius
Rekonstruojame senus kelius
Asfaltuojame kelius, keliukus, aikštes
Paruošiame gruntą asfaltavimui
Paruošiame asfalto mišinį
Tvirtiname ir prižiūrime kelius
Reikalinga išasfaltuoti kelią, atkarpą ar privažiavimą?

Laukiame Jūsų ir viskuo pasirūpinsime.

Asfalto darbai yra svarbūs daugeliui infrastruktūros
projektų ir plėtros iniciatyvų
Asfaltuoti keliai suteikia patogų ir saugų susisiekimą tarp skirtingų vietovių, leidžiant žmonėms greitai pasiekti savo keliones arba transportuoti prekes.
Asfalto danga pasižymi lygiu paviršiumi, kuris suteikia geresnį važiavimo komfortą. Tai ypač svarbu greitkeliuose, kur automobiliai gali judėti didesnėmis greičio ribomis.
Asfaltuoti keliai taip pat sumažina vibraciją ir triukšmą, kurie gali būti sukeliami, važiuojant ant griovėjų ar žvyrkelio paviršiaus.
Kruopštūs asfalto dangos priežiūros darbai, įskaitant reguliarius remontus ir asfalto sluoksnių atnaujinimus, gali prailginti kelio tarnavimo laiką ir išvengti brangių remonto ar pertvarkymo darbų ateityje.