Apie mus

UAB „Kauno keliai“ - kelių ir gatvių tiesimo bei remonto sektoriaus bendrovė, teikianti paslaugas visoje Lietuvoje, savo veiklos istoriją skaičiuoja nuo 1941 metų. Bendrovė „Kauno keliai“ yra atestuota ir turi teisę atlikti darbus valstybinės ir vietinės reikšmės keliuose, gatvėse, geležinkeliuose, oro uostuose ir kituose transporto statiniuose (tiltai, viadukai, tuneliai ir t.t.), statyti sporto paskirties inžinerinius statinius, sąvartynus, kloti inžinierinius tinklus bei dirbti kultūros paveldo objektuose.

Lietuva, būdama Europos Sąjungos nare, aktyviai dalyvauja Europos Komisijos iniciatyva sukurtos transporto darbo grupės veikloje.

Numatoma tobulinti kelius atsižvelgiant į didėjančius visuomenės susisiekimo poreikius, integruoti Lietuvos kelius į Europos kelių tinklą, siekti, kad asfaltuotų kelių tinklas Lietuvos regionuose būtų išplėtotas tolygiau, siekti, kad eismas keliais būtų saugesnis ir patogesnis. Valstybinės ir vietinės reikšmės kelių tinklo plėtrai, kelių priežiūrai ir remontui yra panaudojamos Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo ir Europos Sąjungos finansinės paramos fondų lėšos.

Vizija

Remiantis aukštu darbuotojų kompetencijos lygiu, pažangiomis kokybę garantuojančiomis technologijomis, atsakomybe bei sąžiningumu, tapti pripažinta kelių statybos sektoriaus lydere Lietuvoje ir užsienyje.

Misija

Remiantis aukštu darbuotojų kompetencijos lygiu, pažangiomis kokybę garantuojančiomis technologijomis, atsakomybe bei sąžiningumu, tapti pripažinta kelių statybos sektoriaus lydere Lietuvoje ir užsienyje.

Vertybės

• Sąžiningumas, profesionalumas, atsakingumas ir kokybiškas darbas;
• Bendradarbiavimas bei efektyvūs sprendimai;
• Bendruomenės poreikių tenkinimas ir aplinkos kokybės užtikrinimas;
• Kokybės, aplinkos apsaugos bei darbuotojų saugos ir sveikatos politika.

VEIKLOS ISTORIJA

UAB „Kauno keliai“ - kelių ir gatvių tiesimo bei remonto sektoriaus bendrovė, teikianti paslaugas visoje Lietuvoje.

  • Savo veiklos istoriją skaičiuojame nuo 1941 m.
  • 2005 m. įmonė „Kauno keliai“ privatizuojama, ji tampa UAB „Kauno keliai“.

UAB „Kauno keliai“ - seniausia Kaune ir viena seniausių Lietuvoje kelininkų įmonė, kuri dėl sukauptos patirties bei profesionalų komandos teikė ir teikia aukštos kokybės paslaugas, orientuotas į ilgalaikius rezultatus bei funkcionalumą.

Tuometinė „Kelių įmonė“, vėliau „Kelių – tiltų eksploatacijos trestas“ vykdė garbingas senojo Kauno grindikų, tarpukario laikinosios sostinės asfaltuotojų tradicijas. Kauno miesto prospektai, gatvės ir aikštės, šaligatviai ir laiptai, senamiesčio gatvelės ir krantinės per dešimtmečius išasfaltuotos bei rankomis išgrįstos bendrovės „Kauno keliai“ meistrų. Šalyje gerai žinomų Kauno miesto objektų: Laisvės alėjos, Karo muziejaus ir Muzikinio teatro sodelių, Rotušės aikštės, Vilniaus, Daukšos ir kitų gatvių grindiniai, Savanorių, Mindaugo, Taikos, Pramonės bei kiti prospektai ir miesto mikrorajonų gatvės – tai įmonės „Kauno keliai“ darbuotojų atlikti darbai. Kauno mieste kelininkai nutiesė virš 900 km. bendro ilgio kelių. Bendrovė „Kauno keliai“ yra viena iš pagrindinių gatvių tiesimo, priežiūros ir remonto vykdytojų Kauno apskrityje.

2005 metais įmonė „Kauno keliai“ privatizuojama, ji tampa UAB „Kauno keliai“. Pradedama bendrovės modernizacija: atnaujinama kelių tiesimo, remonto bei aplinkotvarkos darbams atlikti visa būtina technika bei transportas, atnaujinamas betono mišinių gamybos mazgas, įrengiama nauja pilnai automatinė betono gaminių gamykla bei nauja asfaltbetonio gamykla, nuosavame Zatyšių smėlio ir žvyro karjere pastatoma nauja žvyro skaldos gamybos linija. Pradedamos teikti pastatų griovimo-demontavimo bei statybinio laužo perdirbimo į skaldą paslaugos, prekiaujama betono gaminiais, mišiniais, karjere išgaunamais produktais, vykdomi išorės inžinierinių tinklų klojimo, sąvartynų statybos darbai, riedėjimo takų aerouostuose tiesimo ir remonto darbai. Intensyviau vykdomi užmiesčio kelių bei miesto gatvių tiesimo ir remonto, automobilių stovėjimo aikštelių įrengimo prie stambių prekybos centrų, sandėlių, pramonės įmonių, asfaltbetoninės ir betoninių plytelių dangos įrengimo darbai, sniego valymo darbai bei mechanizmų nuoma. UAB „Kauno keliai“ yra Lietuvos karjerų asociacijos, Statybos industrijos asociacijos narė.

karjeras

Nuosavame smėlio ir žvyro karjere kasamas ir parduodamas aukštos kokybės gamtinis žvyras, gaminama sertifikuota produkcija: įvairių rūšių žvirgždo skaldos, plautas smėlis, žvirgždas bei žvirgždo atsijos.

Sertifikuota produkcija
Veikla buvo pradėta prieš daugiau nei 40 metų
Pagaminame 500 000 tonų per metus
Vienas iš didžiausių ir arčiausių esančiai šalia Kauno karjerų