Apie mus

UAB „Kauno keliai“ - kelių ir gatvių tiesimo bei remonto sektoriaus bendrovė, teikianti paslaugas visoje Lietuvoje, savo veiklos istoriją skaičiuoja nuo 1941 metų. Bendrovė „Kauno keliai“ yra atestuota ir turi teisę atlikti darbus valstybinės ir vietinės reikšmės keliuose, gatvėse, geležinkeliuose, oro uostuose ir kituose transporto statiniuose (tiltai, viadukai, tuneliai ir t.t.), statyti sporto paskirties inžinerinius statinius, sąvartynus, kloti inžinierinius tinklus bei dirbti kultūros paveldo objektuose. Bendrovės gamybinėje bazėje yra gaminami sertifikuotas asfaltbetonis, bituminė emulsija. Nuosavame smėlio ir žvyro karjere kasamas ir parduodamas aukštos kokybės gamtinis žvyras, gaminama sertifikuota produkcija: įvairių rūšių žvirgždo skaldos, plautas smėlis, žvirgždas bei žvirgždo atsijos.

UAB „Kauno keliai“ įdiegta ir nuolat tobulinama kokybės vadybos sistema EN ISO 9001:2015, aplinkos vadybos sistema EN ISO 14001:2015, darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema ISO 45001:2018.

UAB „Kauno keliai“ įsikūrusi Kaune, antrame pagal dydį Lietuvos Respublikos mieste, kuriam daugiau kaip prieš 600 metų buvo suteiktos Magdeburgo teisės. Miestas yra šalies centrinėje dalyje, dviejų didžiausių Lietuvos upių -  Nemuno ir Neries santakoje -  Pabaltijo žemumoje. Tai svarbus pramonės, transporto, mokslo ir kultūros centras, esantis šalia tarptautinio Kauno oro uosto, tarptautinės geležinkelio vėžės, europinės reikšmės magistralių: E 67 „VIA BALTICA“ Helsinkis–Talinas–Ryga–Panevėžys–Kaunas–Marijampolė–Varšuva–Praha, E 85 Klaipėda–Kaunas–Vilnius–Lyda–Černovcai–Bukareštas–Aleksandropolis, E 262 Ostrovas–Daugpilis–Zarasai–Ukmergė–Kaunas.

Lietuva, būdama Europos Sąjungos nare, aktyviai dalyvauja Europos Komisijos iniciatyva sukurtos Transporto darbo grupės veikloje. Numatoma tobulinti kelius atsižvelgiant į didėjančius visuomenės susisiekimo poreikius, integruoti Lietuvos kelius į Europos kelių tinklą, siekti, kad asfaltuotų kelių tinklas Lietuvos regionuose būtų išplėtotas tolygiau, siekti, kad eismas keliais būtų saugesnis ir patogesnis. Valstybinės ir vietinės reikšmės kelių tinklo plėtrai, kelių priežiūrai ir remontui yra panaudojamos Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo ir Europos Sąjungos finansinės paramos fondų lėšos.